آراد برندینگ
دوشنبه , ۲۵ تیر ۱۴۰۳
خانه / گوشت گوسفند / گوشت منجمد گوسفندی در اصفهان

گوشت منجمد گوسفندی در اصفهان

قیمت گوشت منجمد گوسفندی استرالیایی، گرجستانی و مغولی در اصفهان و تهران نمایندگی فروش گوشت منجمد گوسفندی و گوساله و گوشت منجمد برزیلی را به صورت عمده در استان های مختلف بر عهده دارند. این مرکز عرضه گوشت منجمد گوسفندی و واردات گوشت گوسفندی و برزیلی، محل توزیع گوشت وارداتی باکیفیت می باشد.

قیمت گوشت منجمد گوسفندی

قیمت گوشت استرالیایی و قیمت گوشت گرجستان و گوشت گوسفندی به صورت گرم و منجمد در بازار های تهران، اصفهان و استان های دیگر در حال فروش می باشد. قیمت گوشت منجمد مرغوب گوسفندی و گوساله در مراکز عرضه گوشت مستقیم، با قیمت های پایین تر از بازار عرضه می گردد. که برای خرید عمده بسیار مناسب خواهد بود. برای سفارش می توانید با کارشناسان سایت ما ارتباط بگیرید.

فروش گوشت گوسفندی استرالیایی و گرجستان

واردات گوشت از گرجستان و همچنین فروش گوشت گوسفندی استرالیایی و نیز فروش گوشت گوسفندی گرجستانی در انواع مختلف از طریق بازار گوشت و دام ایران عرضه میشود.

توزیع گوشت منجمد گوساله توسط مجموعه ما، کاملا با نظارت دولتی انجام می گیرد. برای خرید و فروش گوشت گوسفندی منجمد بصورت عمده با قیمت مناسب با بخش مدیریت فروش در ارتباط باشید.

   
سایت بازار گوشت و دام ایران  www.ibeef.ir همراه با کلیه شبکه های اجتماعی اش که در حوزه تجارت گوشت و دام است یکجا 90 میلیون تومان بفروش میرسد
 مالک سایت: جهان تیغ
 راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09103347002
شماره ثابت: 09103347002
کانال تلگرام: ibeef@
حساب اینستاگرام: ibeef.ir@

مطلب پیشنهادی

قیمت گوشت گوسفندی منجمد

قیمت گوشت گوسفندی منجمد امروز

قیمت گوشت گوسفندی امروز چقدر بود و قیمت گوشت منجمد گوسفند و گوساله برزیلی چقدر …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار گوشت ایران