آراد برندینگ
جمعه , ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
خانه / جگر گوساله / قیمت روز جگر گوساله

قیمت روز جگر گوساله

قیمت روز جگر گوساله را کدام سایت ها یا مراکز اعلام قیمت روز جگر گوساله می کنند؟ کدام مراکز قیمت روز جگر گوساله را مناسب و به صورت عمده و جزئی عرضه می کنند؟ در متن زیر قصد داریم شما را با سایت های فروش جگر گاو و گوساله و قیمت آن در بازار آشنا کنیم.

روز جگر - قیمت روز جگر گوساله

قیمت روز جگر تازه

قیمت جگر گوساله ۹۷ و همچنین جگر تازه از زنگ و بوی کاملا مشخص میشود. تازگی و طراوت و درخشندگی جگر موقع برش کاملا مشهود است. قیمت جگر نیز وابسته به میزان خرید دام و نوسانات بازار است که در ایران کاملا طبیعی و قابل درک است.

قیمت روز جگر و همانطور که می دانید انواع جگر ها به دو صورت:

  • جگر سیاه
  • جگر سفید

گوساله - قیمت روز جگر گوساله

قیمت جگر گوساله

در بازار عرضه می شود. که هر کدام با توجه به مواد عالی که در خود دارد، از جمله بهترین غذا ها برای افراد مختلف، بخصوص افرادی که کم خونی دارند، می باشد. اگر بخواهیم از نظر قیمت جگر گوسال را نیز مورد بحث قرار دهیم، هر کدام از جگر هایی که در بالا به آن اشاره شد، دارای قیمت متفاوتی هستند.

price - قیمت روز جگر گوساله

خرید جگر گوساله تازه را می توانید از کشتارگاه ها و یا فروشگاه هایی که جگر بسته بندی عرضه می کنند، انجام دهید، اما اگر به دنبال قیمت مناسب هستید، سایت بازار گوشت ایران را از دست ندهید. هر کجای ایرانی هم که باشید، ما به شما بهترین قیمت ها را اعلام خواهیم کرد.

 

   
توجه:این سایت به فروشندگان دام یا فروشندگان گوشت جهت افزایش تعداد مشتریانشان اجاره داده یا بفروش میرسد. لطفا با شماره 09113699919 تماس بگیرید.
 مدیر فروش: بزودی
 راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: بزودی
شماره ثابت: بزودی
تلگرام مديريت فروش: بزودی@
کانال بازار گوشت و دام ایران: ibeef@

مطلب پیشنهادی

خواص جگر سفید

خواص جگر سفید گوساله و گوسفندی

خواص جگر سفید گوساله و جگر گوسفندی چیست؟ چگونه می توان تشخیص دارد جگر سفید …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار گوشت ایران