آراد برندینگ
یکشنبه , ۷ خرداد ۱۴۰۲
خانه / دام زنده / قیمت دام زنده امروز در تهران

قیمت دام زنده امروز در تهران

قیمت دام زنده گوسفنده زنده ۹۷ و گوساله زنده ۹۷ امروز تهران در میادین فروش دام اصفهان، مشهد، تهران و گنبد کاووس در عید قربان و قیمت روز دام زنده چقدر است؟ خرید و فروش دام زنده در عید قربان بصورت عمده را انجام می دهند؟ اگر قصد خرید دام زنده تهران با قیمت مناسب دارید، با ما همراه باشید.

مرکز فروش دام زنده گوساله و گوسفندی

قیمت گوسفنده زنده امروز در بازار دام و میادین فروش دام کشور در حال نوسان است. قیمت دام زنده در سایت بازار گوشت و دام ایران و فروش دام زنده با قیمت مناسب عرضه میشود. در تهران جایگاه های مختلف عرضه دام زنده وجود دارد، که این مراکز دام زنده را با تاییدیه بهداشتی و نظارت کامل دامپزشکی، به فروش می رسانند و در صورت ناسالم بودن دام زنده خریداری شده، خسارت مربوطه داده خواهد شد.

آخرین قیمت گوسفند زنده و نیز آخرین قیمت گوساله زنده را میتوان از بخش مدیریت فروش در پایان مطلع شد.

فروش دام زنده گنبد کاووس - قیمت دام زنده امروز در تهران

قیمت دام زنده میدان دام گنبد گاووس

میدان دام گنبد کاووس در عید قربان و فصول مختلف انواع دام گوساله و گوسفندی را عرضه میکند.قیمت روز دام زنده تهران با توجه به وزن و سن حیوان مورد نظر، اعلام خواهد شد. اما این نکته نیز بسیار جالب است که، مناطق مختلف تهران، قیمت های متفاوتی را برای شما اعلام خواهند کرد.

price - قیمت دام زنده امروز در تهران

برای دریافت قیمت روز دقیق و همچنین خرید با قیمت های بسیار مناسب، و قیمت گوسفنده زنده و همچنین قیمت گوساله زنده با بازار گوشت و دام ایران همراه باشید.

امتیاز دهی
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
   
توجه:این سایت به فروشندگان دام یا فروشندگان گوشت جهت افزایش تعداد مشتریانشان اجاره داده یا بفروش میرسد. لطفا با شماره 09113699919 تماس بگیرید.
 مدیر فروش: بزودی
 راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: بزودی
شماره ثابت: بزودی
تلگرام مديريت فروش: بزودی@
کانال بازار گوشت و دام ایران: ibeef@

مطلب پیشنهادی

قیمت دام

قیمت دام زنده امروز در بازار

قیمت دام زنده گوساله و گوسفند در میادن فروش در عید قربان و قیمت دام …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار گوشت ایران