آراد برندینگ
چهارشنبه , ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
خانه / گوشت گوساله / قیمت گوشت گوساله امروز در تهران

قیمت گوشت گوساله امروز در تهران

قیمت گوشت گوساله ۹۷ امروز در تهران، مشهد، اصفهان، شیراز در عید قربان چقدر است؟ قیمت روز گوشت گوساله روز و گوشت منجمد، گوشت گوسفندی و برزیلی اینجاست. مرکز فروش گوشت گوساله باکیفیت با قیمت مناسب کجاست؟ در سایت گوشت و دام ایران به فروش عمده گوشت گوساله و گاو میپردازیم.

گوشت گوساله امروز 1 - قیمت گوشت گوساله امروز در تهران

قیمت روز گوشت گوساله عید قربان

گوشت گوساله از جمله محصولات مهم در سبد مصرف خانوار استکه در عید قربان و سایر ایام همواره یکی از دغدغه های اکثر خریداران شناخت مرکز فروش گوشت گوساله امروز و تازه است که این محصول را با کیفیت بالا عرضه کند و قیمت مناسبی نیز داشته باشد.

قیمت گوشت امروز در تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و… امروز روند ثابتی ندارد و متغیر است.

انواع گوشت گوساله شامل موارد زیل است:

 • گوشت ران گوساله
 • گوست سردست گوساله
 • گوشت گردن گوساله
 • گوشت دنده گوساله
 • گوشت قلوه گاه گوساله
 • و….

ولی ما در ادامه شما را با یکی از بزرگترین عرضه کنندگان گوشت گوساله آشنا میکنیم که در کنار فروش بهترین انواع این محصول، قیمت مناسبی را نیز برای خریداران قرار داده است.

گوشت گوساله - قیمت گوشت گوساله امروز در تهران

قیمت گوشت گوساله

خرید گوشت و به ویژه گوشت گوساله امروز و تازه در بین مردم و نیز واحد هایی مثل رستوران ها، هتل ها، تالار و … بسیار بالاست و اهمیت اطلاع از آخرین قیمت گوشت گوساله امروز و شناخت واحد فروش معتبر این محصول برای خریداران بسیار اهمیت دارد.

گوشت گوساله تازه و نحوه اطلاع از آخرین قیمت گوشت امروز را میتوان از طریق واحد فروش معتبر در ادامه دریافت کرد. بنابراین میتوان در ادامه با ما همراه باشید.

قیمت گوشت گوساله و گاوی امروز

گوشت گاوی انواع مختلفی بر حسب درجه کیفی دارد و معمولاً بر اساس دو نوع تقسیم بندی، درجه گذاری می شود که یکی سن دام است و دیگری میزان چربی موجود در آن است.
قیمت گوشت گوساله امروز وابسته به سن نیز است. هرچه سن گاو کمتر باشد درجه گوشت بهتر می باشد و هرچه میزان چربی موجود در آن کمتر باشد گوشت کیفیت بهتری دارد و مرغوب تر خواهد بود.

گوشت گوساله امروز در بازار

گوشت گوساله امروز در بازار قیمت های مختلفی دارد. قیمت گوشت گوساله وابسته به نوسانات بازار است. معمولاً گوشت های باکیفیتی که از دام های کم سن و سال بدست می آید کم چرب هم هستند.

بنابراین این گوشت ها در زمره بهترین گوشت گاوی قرار دارند و در هتل یا رستوران ها مصرف می شوند و گوشت هایی که کم کیفیت تر هستند اغلب بصورت چرخ کرده به بازار عرضه می گردند.

از گوشت گاو قسمت های مختلفی دارد که یکی ازین قسمت ها مربوط می شود به کتف گاو، این گوشت بسیار خوش طعم بوده و بیشتر برای تهیه همبرگر مصرف می گردد.

گوشت سینه و ساق، پهلو هم از دیگر قسمت ها هستند اما گوشت مغز ران کیفیتی عالی دارد و بعنوان ترد ترین قسمت معرفی شده است. برای خرید عمده گوشت با سایت بازار گوشت و دام ایران همراه باشید.

غذایی گوشت - قیمت گوشت گوساله امروز در تهران

ارزش غذایی گوشت گوساله

گوشت گوساله امروز ارزش تغذیه ای خوبی دارد بدین صورت که در گوشت گاو آهن فراوان است و پروتئین به اندازه زیادی وجود دارد و همچنین کمیاب ترین اسیدهای چرب را می توان در این گوشت یافت.
قیمت گوشت امروز و کشتار روز در مراکز معتبر مناسب تر است.

این گوشت منبع خوبی از سلنیوم و فسفر می باشد و از ویتامین های گروه ب و املاح معدنی غنی ست البته همانقدر که مصرف این گوشت به حفظ سلامت بدن کمک می کند، مصرف بیش از حدش برای بدن خطر ساز است.
گفتنی ست که لذیذ ترین و مقوی ترین گوشت گاوی از گوشت گاوهای نر بدست می آید که هم از نظر شکل ظاهری دارای ویژگی های گوشت باکیفیت است و هم از نظر کیفی بهترین درجه را دارد و اگر از گاو های کم سن و سال فرآوری شود زود پز هم خواهد بود.

گوشت گوساله واگیو - قیمت گوشت گوساله امروز در تهران

قیمت گوشت گاو واگیو

یکی از نژاد های مشهور گاو واگیو می باشد که در اصل گاوهای ژاپنی هستند و گوشت شان بعنوان گران ترین و مغذی ترین گوشت گوساله امروز و تازه شناخته شده است.
گوشت گاوی واگیو در حال حاضر در بازار تهران و سایر استان های بزرگ کشور عرضه می گردد و اگرچه نسبت به سایر گوشت های گاوی گران تر است ولی در بهترین کیفیت قرار داشته و از نظر ریزمغذی ها و مواد معدنی بهترین جایگاه را دارد.

به همین خاطر برخی از مراکز به فروش گوشت گاوی واگیو مشغول شده اند و بصورت تازه این محصول پروتئینه را ارائه می دهند.
در کشورهای دیگر نیز این گوشت طرفداران زیادی دارد و بعنوان گوشت کبابی کمیاب و لذیذ توسط رستوران ها و هتل ها بفروش می رسد و در قالب خوشمزه ترین غذاها ارائه می گردد.
یک کیلو از این گوشت در ژاپن قیمتی در حدود ۵۰۰ یورو دارد و این نشان دهنده ارزش تغذیه ای و طعم لذیذ گوشت واگیو ست و در بازار تهران نیز گوشت گوساله امروز بصورت خام قابل خریداری است.

گوشت گوساله منجمد - قیمت گوشت گوساله امروز در تهران

قیمت گوشت گوساله منجمد برزیلی

گوشت منجمد برزیلی انواع و برند های مختلفی دارد که یکی از بهترین آنها گوشت برزیلی مینروا است.با توجه به گران شدن قیمت گوشت گوساله تازه و برگزاری مراسمات شادی و عزا، نیاز مردم به استفاده از گوشت افزایش می یابد.

به همین دلیل شرکت های واردکننده گوشت گاوی وارد عرصه شده و برای تنظیم بازار و کسب درآمد، از کشورهایی مثل استرالیا و برزیل انواع گوشت گوساله امروز را به صورت منجمد وارد میکنند و قیمت گوشت گوساله منجمد مناسب تر نیز است.

عمده برند های گوشت گاوی منجمد شامل: مینروا، فری بوی، استرلا و انجلو هست. که قیمت گوشت گوساله این برند ها تقریبا با هم یکسان است. از جمله بزرگترین شرکت های واردکننده میتوان به موارد زیل اشاره کرد:

 • شرکت کوثر پاک رضوان
 • شرکت پشتیبانی امور دام
 • شرکت یگانه شمش کبیر
 • شرکت پارسیان
 • و…

گوشت گوساله راسته - قیمت گوشت گوساله امروز در تهران

قیمت گوشت راسته گوساله

گوشت گوساله امروز در بازار محصولات کبابی بیشتر راسته و فیله است. برخی از گوشت های عرضه شده بصورت منجمد ارائه می شوند و برخی دیگر هم بصورت تازه عرضه می گردند و در قالب راسته، فیله، ماهیچه یا سردست و شقه بفروش می رسند.
راسته به قسمتی از گوشت گوساله گفته می شود که از دو طرف ستون فقرات گاو بدست می آید و از نظر ترکیبات غذایی حاوی پروتئین سرشار می باشد.

همچنین این بخش از گوشت گوساله امروز و کشتار روز دارای چربی کم و کلسترول پایین تری نسبت به بخش های دیگر است و تردی اش باعث شده در زمان طبخ شکل خود را حفظ کند و زود پخته شود.
قیمت گوشت گوساله و به ویژه راسته گوساله کمی گرانتر است. راسته گاوی از آنجایی که از اطراف ستون فقرات گاو بدست آمده بهترین طعم را دارد و برای طبخ کباب هم می تواند استفاده شود ازین رو بسیاری از هتل های معتبر و رستوران های بزرگ و مشهور با این بخش به طبخ لذیذ ترین و گران ترین غذاها می پردازند.
گوشت راسته گاوی دارای آهن بسیار زیادی است که به خاطر داشتن چنی نموادی برای رفع کمخونی مفید واقع می شود و از قدیم بعنوان مولد خون به افراد کم خون تجویز می شد.

درحال حاضر مراکز توزیع گوشت گوساله امروز و فرآورده های پروتئینه راسته گاوی را با تازه ترین کیفیت عرضه می کنند و باکیفیت عالی بفروش می رسانند.

برای خرید عمده انواع گوشت گوساله و گاو میتوانید با بازار گوشت و دام ایران همراه باشید و قیمت گوشت گوساله و گاو را با قیمت مناسب عرضه میکنیم.

لطفا امتیاز دهید
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
   
توجه:این سایت به فروشندگان دام یا فروشندگان گوشت جهت افزایش تعداد مشتریانشان اجاره داده یا بفروش میرسد. لطفا با شماره 09113699919 تماس بگیرید.
 مدیر فروش: بزودی
 راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: بزودی
شماره ثابت: بزودی
تلگرام مديريت فروش: بزودی@
کانال بازار گوشت و دام ایران: ibeef@

مطلب پیشنهادی

گوشت گوساله بسته بندی

قیمت گوشت گوساله بسته بندی

قیمت گوشت گوساله بسته بندی ۹۷ امروز در تهران، مشهد و اصفهان چقدر است؟ قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار گوشت ایران