آراد برندینگ
جمعه , ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
خانه / گوساله زنده / قیمت گوساله زنده گوشتی و پرواری

قیمت گوساله زنده گوشتی و پرواری

قیمت گوساله زنده گوشتی و پرواری سمینتال و هلشتاین در گنبد، اصفهان، تهران و گنبد کاووس در عید قربان؟ مراکز فروش گوساله گوشتی و پرواری است قیمت گوساله زنده ارزان گوساله زنده گوشتی را به فروش می رسانند؟ برای خرید انواع گوساله گوشتی و اطلاع از قیمت روز دام زنده، با ما همراه باشید.

فروش گوساله گوشتی و پرواری

قیمت گوساله زنده به عوامل مختلفی بستگی دارد. که از جمله می توان به محل پرورش، قیمت علوفه و انواع تغذیه هایی که به گوساله داده می شود، نوع پرواربندی، استان محل پروش، وزن و سن گوساله و… که هر کدام از این عوامل تاثیر مستقیمی روی قیمت گوساله گوشتی دارد.

گوساله زنده در میدان دام گنبد کاووی - قیمت گوساله زنده گوشتی و پرواری

میدان دام گنبد کاووس در عید قربان

قیمت گوساله زنده در بازار و میادین دام متفاوت است ولی میدان دام گنبد کاووس در استان گلستان با عرضه مستقیم انواع دام زنده شامل گوساله، گوسفند، شتر و … با قیمت مناسب در ایام عید قربان و تمام ایام سال آماده فعالیت است.

لیست قیمت گوساله زنده

اگر قصد خرید گوساله زنده گوشتی با قیمت مناسب از استان های مختلف دارید، با ما همراه باشید. لیست قیمت انواع گوساله زنده را نیز می توانید از سایت دریافت کنید.

price - قیمت گوساله زنده گوشتی و پرواری

   
توجه:این سایت به فروشندگان دام یا فروشندگان گوشت جهت افزایش تعداد مشتریانشان اجاره داده یا بفروش میرسد. لطفا با شماره 09113699919 تماس بگیرید.
 مدیر فروش: بزودی
 راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: بزودی
شماره ثابت: بزودی
تلگرام مديريت فروش: بزودی@
کانال بازار گوشت و دام ایران: ibeef@

مطلب پیشنهادی

گوساله نژاد گوشتی

گوساله نژاد گوشتی شاروله

قیمت گوساله نژاد شاروله چقدر است؟ آیا گوساله نژاد گوشتی شاروله، برای پرواربندی گوشتی مناسب …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار گوشت ایران