آراد برندینگ
یکشنبه , ۱۲ تیر ۱۴۰۱
خانه / جگر گوساله / قیمت جگر گوساله ۹۷ بصورت عمده

قیمت جگر گوساله ۹۷ بصورت عمده

قیمت جگر گوساله ۹۷ بصورت عمده چقدره و قیمت روز جگر و قیمت جگر گوساله ۹۷ را از کجا بدانیم؟ فروش جگر گوساله ۹۷ و نیز قیمت جگر گوساله ۹۷ توسط کدام مراکز و فروشگاهها و کشتارگاه ها انجام میشود؟ برای خرید جگر گوساله و جکر گوسفندی شما میتوانید از طریق سایت بازار گوشت و دام ایران www.ibeef.ir اقدام به خرید انواع جگر گوساله و گوسفندی با قیمت مناسب کنید.

قیمت جگر گوساله ۹۷

قیمت جگر گوساله ۹۷ وابسته به عوامل مختلفی است که برخی از این موارد را میتوانیم به شما معرفی کنیم تا با دلایل نوسان قیمت جگر بیشتر آشنا شوید. مهمترین عوامل موثر در جگر گوساله ۹۷ عبارتند از:

  • قیمت دام زنده
  • قیمت علوفه دامی
  • نوسانات بازار فروش
  • و…

price - قیمت جگر گوساله 97 بصورت عمده

قیمت جگر گوسفندی در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ گرانتر است و البته شما میتوانید برای بدست آوردن قیمت روز جگر و خرید جگر گوساله با قیمت مناسب از طریق سایت گوشت و دام ایران اقدام کنید.

جگر گوساله 97 بصورت عمده - قیمت جگر گوساله 97 بصورت عمده
قیمت جگر گوساله

فروش جگر گوساله بصورت عمده

فروش جگر گوساله ۹۷ بصورت عمده و بشکل تازه کشتار روز و یا جگر گوساله منجمد عرضه میشود. فروش عمده جگر گوساله به قیمت مناسب از طریق بازار گوشت و دام ایران و از طریق بخس فروش بازار گوشت و دام ایران انجام میشود.

جهت خرید جگر گوساله عمده با قیمت عمده جگر گوساله بسیار مناسب همراه با تخفیف ویژه با مدیریت فروش ما در ادامه در تماس مستقیم باشید و از تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید.

امتیازدهی
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
   
توجه:این سایت به فروشندگان دام یا فروشندگان گوشت جهت افزایش تعداد مشتریانشان اجاره داده یا بفروش میرسد. لطفا با شماره 09113699919 تماس بگیرید.
 مدیر فروش: بزودی
 راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: بزودی
شماره ثابت: بزودی
تلگرام مديريت فروش: بزودی@
کانال بازار گوشت و دام ایران: ibeef@

مطلب پیشنهادی

خواص جگر سفید

خواص جگر سفید گوساله و گوسفندی

خواص جگر سفید گوساله و جگر گوسفندی چیست؟ چگونه می توان تشخیص دارد جگر سفید …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار گوشت ایران